вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Оние што во транзицијата отворија четири очи, од народот направија слепци

karikatura-evolucije

Последни вести

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести