четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 0

Опожарени два автомобили на сопственикот на „Кала“

Полицијата сѐуште врши увид, на местото на уништените автомобили.

кола

Последни вести

Ноќеска изгореа два автомобила  на  сопственикот на кафикот „Кала“ на улица Ленинова, дознава „Локално“. Автомобилите од марката  „ голф“и  „пежо“ биле запалени во исто време на различни локации.

Полицијата сѐуште врши увид, на местото на уништените автомобили.

Најчитани вести