вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 11

Опожарен автомобил во Куманово

pozar2

Последни вести

Автомобил марка „бмв“ е опожарен рано изутринава на улицата „11-ноември“ во Куманово.

Возилото е во сопственост на Е.К. од Куманово.

Пожарот е изгаснат од страна на ТППЕ-Куманово.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на настанот како и за утврдување на причините кои довеле до опожарување на возилото

Најчитани вести