четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Опожарен „ренџ ровер“ во Скопје

pozar2

Последни вести

Автомобил марка „ренџ ровер“ бил опожарен утрово на булеварот „Асном“ .

Причините за опожарувањето на возилото во сопственост на Б.Т.(62) се сеуште непознати, а огнените јазли оштетиле и возило од марката „опел астра“ кое било во непосредна близина.

Од страна на СВР-Скопје се врши увид на местото на настанот и се работи на целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести