петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Опожарена продавница во Битола

pozar2

Последни вести

Засега непознат сторител вчеравечер опожарил продавница на булевар „1.мај“ во Битола.

Продавницата е во сопственост на А.Ј. од Кочани.

Од МВР велар дека преземаат мерки за откривање на сторителот.

Најчитани вести