четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Опожарени три возила во Аеродром

pozar

Последни вести

Три патнички возила биле опожарени ноќеска во 02,15 часот на улица  Владимир Комаров во Скопје.

Возилата се марка „опел“ сопственост на В.В.(52) и „фиат“ во сопственост на фирма од Скопје.

Пожарот е локализиран, а увид ќе се изврши во текот на денешниот ден.

Најчитани вести