вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Опожарено возило на скопјанец

Кривична пријава за прилепчани кои запалиле возило

Кривична пријава за прилепчани кои запалиле возило

Последни вести

Четириесетгодишниот М.В. од Скопје синоќа пријавил дека било опожарено неговото возило марка „поло“.

Во тек е увид на местото на настанот.

Најчитани вести