петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 47

Опожарено возило во Берово

Zapaleno-vozilo

Последни вести

Утринава во Берово, на ул.„Илинденска“ било пронајдено опожарено патничко моторно возило „Лада“ со штипски регистарски ознаки сопственост на Г.П.(35) од Пехчево.

Се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести