вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 32

Опожарено возило во Центар

pozar2

Последни вести

На ул.„Козара“бр.22-Скопје, од непознати причини било опожарено патничко моторно возило – Џип „Опел Антара“ со скопски регистерски ознаки, сопственост на В.С.

Како што соопштуваат од МВР, настанот бил пријавен во текот на минатата ноќ околу 00.30 часот.

Најчитани вести