вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Опожарено возило во скопско

vozilo

Последни вести

Непознат сторител во четвртокот на клучката помеѓу селата Копаница и Паничари со запалива течност опожарил возило.

Од МВР информираат дека опожарено било возило марка „шевролет авео“ со скопски регистерски ознаки во  сопственост на М.П(28) од Скопје.

Се работи на расчистување на случајот

Најчитани вести