четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Опожарено возило во Велес

18d3rub5cd10qjpg

Последни вести

Автомобил марка „Ауди“ со велешки регистарски таблички било опожарено околу 4 часот утринава.

Пожарот кој го зафатил задниот дел од автомобилот, веднаш бил локализиран од екипа на ТППЕ- Велес. За среќа, нема повредени во инцидентот.

Полицијата работи на утврдување на причината за пожарот.

Најчитани вести