среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Осамена: На Адријана Лима и недостасува Марко Јариќ?

Со најновата фотографија на Инстаграм, бразилската убавица Адријана Лима ги поттикна гласините дека и недостасува Марко Јариќ.

limaaaa_!

Последни вести

Со најновата фотографија на Инстаграм, бразилската убавица Адријана Лима ги поттикна гласините дека и недостасува Марко Јариќ.

Адријана Лима уште еднаш постави фотографија без шминка на која позира во креветот, а до неа напиша дека и недостига некој во креветот.

lima-adrijana-jaric

По изразот на нејзиното лице се гледа дека таа не е сосема расположена, а обожавателите до фотографијата коментираа и ја прашаа моделката на Викторија сикрет дали станува збор за српскиот кошаркар Марко Јариќ?

Иако се разделија минатата година, Адријана и Марко сеуште не се разведени официјално. По тоа Лима беше видена на јавните настани со борачот Биг Џо.

Најчитани вести