петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Основец претепан во училиште во Тетово

tepacka1

Последни вести

Петнаесетгодишен ученик вчера бил нападнат за време на големиот одмор во основното училиште „Лирија“.

Малолетникот се здобил со видливи повреди.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот по што ќе биде поднесена соодветна пријава.

Најчитани вести