сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Осум најдобри места за секс на брзина

69584-seks-foto-shutterstock-1

Последни вести

Сексот на брзина е како пица – брз, добар, сите го сакаат и секако би требало барем еднаш да го пробате. Тоа е соврешн начин повторно да ја распламтите старата страст во долга врска, како и малку да се забавувате. Но, на таквиот секс не му е местото во спалната соба. За да биде возбудлив и забавен, пробајте секс на брзина на некое или на секое од овие места.

sex_spot_couple_kitchen_600x450

Кујна

Ако мислевте дека кујнските пултови се смислени само за сецкање и готвење сте се излажале. Кујната е како создадена за секс на брзина, пред појадок на пример.

tumblr_lv4n3p7AbO1r738yro1_500

Бања

Тргнавте на туширање? Одлично, повикајте го и саканиот да ви се придружи. За атмосферата да биде навистина жешка, оставете го тушот неколку минути вклучен за да се направи парea.

office-sex-76756595

Канцеларија

Ваша или негова, не е важно. Но, ако го посетите во неговата канцеларија бидете сигурно дека ќе му го остварите сонот што го има од кога почнал да работи.

large

Автомобил

Следниот пат кога ќе го погреши патот и се изнервира едноставно кажете му да застане покрај патот и направете кратка пауза. Потоа сигурно нема да се нервира.

you-do-not-have-to-take-your-clothes-off-1368870260-clothed-sex-2

Во домот на родителите

Кога одите во посета на родителите, фрлете се во вистинска авантура. Ова е многу возбудливо, бидејќи ќе мора да бидете многу брзи и тивки за да не ве „фатат“ родителите.

53903_seks_630x0

ВЦ во кафуле/хотел

Повикајте го на пијачка во кафуле или во лоби од хотел, а потоа, наместо да изнајмите соба, едноставно влезете во ВЦ, заклучете се и бидете брзи. Ова е подобро во хотел, бидејќи нема луѓе во тоалет и почисто е.

article-1274627560574-09ACF336000005DC-628428_636x519

Во природа

Било каде во природа. Ако некаде патувате, на планина или на море, немојте да пропуштите прилика да уживате во природата на овој начин. Но, морате да бидете брзи, сепак сте на јавно место.

ВЦ во авион

Стариот добар тоалет во авион. Можеби е клише, но има причина, зошто е тоа така. Најдобро почекајте до средината на летот, кога мнозинството патници дремат, а тогаш „фрлете“ се во акција. Секако, многу брзо.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести