сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Откажани концертите на Каролина поради смртта на Даниел Милошоски

Концерт-на-Каролина-3

Поврзани вести

Концертната турнеја на Каролина е откажана поради ненадејната смрт на Даниел Милошоски еден од сопствениците на „Авалон продукција“.

Билетите можете да ги вратите на продажните места на коишто сте ги купиле со приложување на фискалната сметка. Тие што купиле билети електронски се замолуваат да испратат е-пошта на contact@kupikartizase.com со бројот на ваучерот и датумот на извршената трансакција, објавено е на веб-страницата „Купи карти за сѐ“.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести