понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Откажани летови на скопскиот аеродром

maglaaa

Последни вести

Поради магла на аеродромот „Александар Велики“ во Скопје ноќеска се откажани  предвидените слетувања и полетувања од и кон Виена.

Останатите летови на скопскиот аеродром од изутрината се реализираат, покажува информативниот систем на официјалната веб страница на аеродромот „Александар Велики“.

Најчитани вести