петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 40

Откриен идентитетот на скопјанецот кој се заби во оградата на мостот Гоце Делчев

soobrakajka-goce-delcev-640x360

Поврзани вести

На булеварот Гоце Делчев вчера изутрина се случи страшна несреќа во која се судрија автомобил „цитроен“ со скопска регистрација управуван од дваесет и деветгодишниот скопјанец Ф.Т и „фиат пунто“ управуван од 61-годишниот Борис С. од Скопје. За жал возачот на „фиат пунтото“ починал на лице место.

Полицијата ќе врши увид.

Телото на починатиот ќе биде дадено на обдукција.

Најчитани вести