четврток, 30 март 2017  |  Вести денес: 41

Отровни врски: Најлоши љубовни комбинации!

lijek-za-ljubavne-sve-u-spreju-533x400

Последни вести

Со некои лица веднаш наоѓате заеднички јазик, додека со други, колку и да се обидувате да стапите во некоја комуникација, енергиите не ви поклопуваат.

Ѕвездите објаснуваат дека некои хороскопски знаци едноставно не си одговараат, затоа постои список на љубовни комбинации кои според астрологијата се најлоши.

Овните не си одговараат со Близнаци, Риби и Девици.

Бикот лошо се сложува со Овни, Стрелци и Близнаци.

За Близнаците се лоши Бик, Рак и Риби.

Ракот е лоша комбинација со Овен, Близнаци и Стрелец.

На Лавот не му одговараат Близнаци, Јарец и Риби.

За Девица се лоши Овен, Вага и Водолија.

На Вагите не им одговараат Девица, Шкорпија и Рак.

Шкорпијата не се сложува со Овен, Стрелец и Близнаци.

За Стрелец најлоша варијанта се Бик, Рак и Девица.

На Јарецот не му одговараат Овен, Близнаци и Стрелец.

На Водолија не и одговара Бик, Рак и Девица.

Рибите најлошо се сложуваат со Овен, Лав и Близнаци.

Најчитани вести