петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Отстранет проблемот со телефонската линија „192“

policija-2

Последни вести

Министерството за внатрешни работи ги информира граѓаните дека проблемот со телефонската линија 192 е отстранет, па сите граѓани ќе можат без никаков проблем да ја користат за пријавување.

 

Најчитани вести