среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Отворање на Меѓународниот саем за образование и кариера

spiro ristovski

Поврзани вести

Министерот за образование и наука, Спиро Ристовски, денеска ќе присуствува на отворањето на Меѓународниот саем за образование и кариера – „Денови на образование и кариера 2014“, во организација на Скопски саем во соработка со Образовниот информативен центар.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести