среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Отворени денови на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството во Велес

zemjodelstvo

Последни вести

Продолжуваат Отворените денови на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој.

Денеска отворените денови ќе се реализираат во просториите на општина Велес, утре во Неготино и Кавадарци и во четврток во просториите на општина Валандово.

Најчитани вести