вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Ова е првата снимка објавена на „ЈуТјуб“

video-300x197

Последни вести

Оваа видео снимка е првата која е објавена на ЈуТјуб, на 23 прил 2005-та година.

Видеото не е многу возбудливо и се вика „Јас во зоолошка“, но денес има над 14 милиони прегледи.

Најчитани вести