сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Ова е првата снимка објавена на „ЈуТјуб“

video

Последни вести

Оваа видео снимка е првата која е објавена на ЈуТјуб, на 23 прил 2005-та година.

Видеото не е многу возбудливо и се вика „Јас во зоолошка“, но денес има над 14 милиони прегледи.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести