понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Ова е жената која се самоуби вчера во центарот на Скопје

policija

Поврзани вести

Осумдесет и тригодишната Зорица Н. е жената која вчера се самоуби во центарот на Скопје.

Таа живеела во зградата од која го извршила самоубиството.

Зорица вчера околу 14 часот се самоуби скокајќи од петтиот кат од зградата на улицата „Маркс Енгелс“.

Причините зошто жената решила да се самоубие не се познати.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести