вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Ова се двојници на познатите ѕвезди…

Има ѕвезди кои и тоа како потсетуваат на некои познати во светот. Можеби нема да ве изненади двојничката на Скарлет Јохансон, но кога ќе го видите двојникот на Џастин Тимберлејк, или на Цеца Ражњатовиќ, ќе се запрепастите!

Ова се двојници на познатите...

Ова се двојници на познатите...

Поврзани вести

Не е тајна дека многу светски фаци се средуваат за да личат на многу попознати личности од себе, но некогаш мајката природа ги вмешува прстите, па ќе се родат речиси две идентични лица.

Има ѕвезди кои и тоа како потсетуваат на некои познати во светот. Можеби нема да ве изненади двојничката на Скарлет Јохансон, но кога ќе го видите двојникот на Џастин Тимберлејк, или на Цеца Ражњатовиќ, ќе се запрепастите!

Видеото погледнете го на Блиц.рс

 

 

Најчитани вести