сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

Ова видео стопи милион срца

dedo

Последни вести

Еден патник кој го чекал својот лет здогледал како еден дедо со букет во рацете чека некого.

Решил да го снима бидејќи бил љубопитен што ќе се случи понатаму.

Откако го видел среќникот за кого е наменет букетот, видеото го објавил на својот Фејсбук.

По неколку дена видеото стопи милион срца и доби илјадници споделувања.

Разубавете си го денот:

Најчитани вести