понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 4

Оваа сезона обожаваме металик!

Оваа сезона обожаваме металик!

Оваа сезона обожаваме металик!

Последни вести

Ако ја земеме предвид секогаш присутната циркулација на трендовите, се чини дека металикот ја отслужи својата казна и дочека повторно да завладее со улиците. Повторно измислениот металик сјај оваа сезона изгледа навистина неодоливо!

metalik_2

Високиот сјај на металикот најдобро изгледа на макси фустаните, но ако се одлучите да го носите своето металик парче на нестандарден начин, поиграјте си со скокотливите и одважни комбинации или заиграјте на картата футуризам – нема да погрешите! Освен тоа, оваа сезона металикот не е резервиран само за навечер, туку одлично функционира и во дневните стајлинзи.

metalik_3

metalik_4

metalik_5

metalik_6

metalik_7

metalik_8

metalik_9

metalik_10

 

 

Најчитани вести