среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 58

Овие фотографии ќе ве шокираат

p

Поврзани вести

Овие фотографии никого нема да остават рамнодушен. Оваа фарма на прв поглед изгледа мирна, но преполна е со пајаци.

Тринаесет илјади Австралијци морале да ги напуштат своите домови поради инвазијата на пајаци по поплавите.

p1

p2

p3

p4

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести