недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 49

Со овој шејк стопете ги масните наслаги околу стомакот

напиток

Последни вести

Со овој зелен напиток од овошје и зеленчук ќе намалите неколку сантиметри во струкот.

Во блендер ставете 1 смрзната банана, 1 лажичка изрендан ѓумбир, 2 лажици мелени семки од лен, шолја смрзнати боровинки, половина шолја спанаќ и малку мраз.

Сè добро измешајте и испијте на празен желудник, наутро.

Најчитани вести