понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 61

Исчезната малолетничка од Виница

missinggg

Последни вести

Триесет и осумгодишниот Е.С. од Виница вчера во полициска станица пријавил дека претходниот ден околу 05.00 часот од дома во непознат правец се оддалечила неговата 17 годишна малолетна ќерка.

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести