сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 21

Паланчанец сакал на сила да земе девојка

силување

Последни вести

Паланчанец физички нападнал девојка и се обидел на сила да ја земе со него.

Триесет и шестгодишниот Б.С. на 7. овој месец, во Крива Паланка излегол од возило и физички ја нападнал Н.В.(34), а потоа се обидел насилно да ја земе со него.

Против него е поднесена кривична пријава.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести