петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Памела Андерсон призна: Ме силуваа неколку пати!

pamela-anderson-1

Поврзани вести

Американската актерка Памела Андерсон призна и за прв пат проговори дека била неколкупати силувана.

Познатата „Плејбој“ зајачица како дете била злоставувана од дадилката, па од постариот брат на пријателката, додека нејзиното прво момче ја присилило на групен секс.

– Имав 12 години кога постариот брат на мојата пријателка ме силуваше. Беше 13 години постар од мене. Почна со масажа на грбот, а заврши со насилство – изјавила актерката.

Таа открила дека дадилката ја злоставувала кога имала само шест години, а една година по првото брутално силување ја искористило и нејзиното поранешно момче, чие име не сакала да го открие.

– Собра шест свои пријатели и сите ме силуваа. Сакав да умрам од болка и од срам – рекла Памела и додала дека се надева, дека нејзиното искуство ќе им помогне и на другите, особено на младите во борбата против насилството.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести