понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

Паника во Кичево: Девојче отишло на училиште и веќе не се вратило дома

isceznadevojcee

Последни вести

Во полициска станица Кичево Ј.Б. (43) од с.Другово, кичевско, вчера пријавила дека истиот ден нејзината тринаесетгодишна ќерка не се вратила дома од училиште.

Во 12:40 часот девојчето излегло од училиште и заминало во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести