недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

Паника во Штип – исчезна дванаесетгодишно девојче

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Рано утрово беше пријавено исчезнување на младо лице.

Имено, во полициската станица во Штип, Д.М.(43) пријавил дека на 07.01.2015 година околу 14:00 часот неговата дванаесет годишна ќерка заминала во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести