петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 2

Партнер кој треба да го задржите: Оној кој се труди вие први да доживеете оргазам

seks-1377181430-11372

Последни вести

Ако покрај себе имате маж кој во сексот редовно ги прави следниве работи, не го пуштајте лесно надвор од креветот, бидејќи поприлично сте се усреќиле. Овие се знаците дека вашиот партнер е најдобриот кој сте го имале:

1. Секогаш се грижи вие први да доживеете оргазам, а тоа се случува како на еротска сцена од романичен филм кој го сакате, само што е реално и ви се случува токму на вас.

2. Услугата секогаш ја враќа со услуга. Поточно, кога ќе му пружите орален секс, тој секогаш ви возвраќа. Работите да бидат уште подобри, тој дури и се почесто се „спушта долу“ од вас, па вам така ви враќа за сите партнери кои тоа не го правеле за вас, па лесно можете да кажете дека биле најлоши.

par-1415909356-51084

3. Тој никогаш не ги игнорира вашите ерогени зони кои не се вагина. Освен тоа, тој точно знае кои се, дури и беа да треба да гугла и е свесен дека тие ерогени зони се поеднакво важни како вагината, ако не и поважни.

4. Со него можете да ги испробате сите нови работи, бидејќи не се плаши од пробување на нови работи, а покрај него се чувствувате многу опуштено и можете да му ги кажете сите свои блесави сексуални фантазии без да се чувствувате смешно.

seks-1390053714-24536

5. Ве опсипува со комплименти без оглед на добата на денот, месецот или годината, без оглед на тоа дали сте ослабеле или сте се здебелиле. Покрај него се чувствувате како кралица.

6. Ве бакнува по орален секс. Не е важно дали давал или примал, тој само знае дека сте вие двајца заедно и дека телесните течности се дел од договорот. Ниеден дел од вашето или неговото тело не му е одбивен.

7.Кажете му дека е најдобриот кој некогаш сте го имале и не лажете. Навистина, не лажете. Не лажете и ако му речете дека додека мастурбирате мислите на него, а заедно сте!

Најчитани вести