сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Патот Пресека – Врбјани попладне затворен за сообраќај

pat

Последни вести

Делница Пресека – Врбјани на патниот правец А2 Е Охрид-Кичево, денеска во периодот од 15 до 16 часот ќе биде затворена за секаков вид сообраќај поради изведување градежни работи.

Како што соопшти АМСМ, во посочениот период ќе се врши минирање.

Најчитани вести