петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ФОТО: Педофил фатен на дело како допира девојчиња во автобус

pedofil-naslovna

Поврзани вести

Фотографијата направена во градски автобус во Белград крена голема паника на социјалните мрежи. Илјадници Белграѓани го осудија однесувањето на педофилот на фотографијата.

Имено, на фотографијата е уловен манијак кој допира девојчиња додека се возат со автобусот. Фотографијата се најде на Фејсбук групата Во живо од белградските трамваји и автобуси (Uživo iz beogradskih tramvaja i buseva), и секако предизвика бурни реакции.

pedofil-2

– Може дедо да и биде. Срамота, каква стока…Срам да му е се работи за мало девојче, тоа може да е било чија ќерка или сестра…се само дел од коментарите под сликата.

Инаку, најверојатно педофилот има околу 70 години.

Најчитани вести