петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 43

Педофил во Охрид силувал седумгодишно дете

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

полиција

Последни вести

Хорор ја потресе Македонија,  вчера во полициската станица во Охрид било пријавено силување на детенце.

32-годишната В.М. пријавила дека 73-годишниот Т.Т. извршил полов напад врз нејзината седумгодишна ќерка. Додека детето се враќало од училиште по улицата „Св.Климент Охридски“, монструмот ја викнал и извршил полови дејствија врз неа.
Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести