среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 45

Пензионер се обидел да се самоубие со бомба кашикара

bomba

Поврзани вести

Седумдесет и едногодишниот С.Б. од Србија се обидел да се самоубие пред неговата куќа активирајќи бомба кашикара.

Лекарите се борат за неговиот живот, а вистинско чудо е како старецот преживеал.

Тој изгубил многу крв, па затоа бил итно опериран. Моментално е во кома.

Причините зошто пензионерот се обидел да си го одземе животот не се познати.

 

 

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести