петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Пешевски ќе се обрати на „Бизнис иновацискиот форум 2015”

pesevskiiiii

Последни вести

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, Владимир Пешевски, денеска ќе се обрати на вториот ден од „Бизнис иновацискиот форум 2015”.

Бизнис форумот е во организација на општина Гази Баба, а ќе се одржи во Бизнис салата на Скопски саем.

Најчитани вести