вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ВИДЕО: Овој буцко ги развесели сите со својот танц

ВИДЕО: Овој буцко ги развесели сите

ВИДЕО: Овој буцко ги развесели сите

Поврзани вести

Овој сладок буцко успеа да ги равесели и насмее сите присутни на базенот.

Кога му ја пуштиј неговата омилена песна, направи перформанс на кој никој не остана рамнодушен.

На крајот беше поздравен со аплауз.

Погледнете…

Најчитани вести