Магазин

Пет работи кои не сте ги знаеле за Џенифер Лопез

Пет работи кои не сте ги знаеле за Џенифер Лопез
Пет работи кои не сте ги знаеле за Џенифер Лопез

Ако мислевте дека знаете се за Џенифер Лопез, проверете го своето знаење со помош на следниве факти за поп ѕвездата.

Латино ѕвездата не само што беше домаќин на овогодишните American Music Awards, туку беше облечена во симетричен костим и крзнена јакна со кои ги изведуваше своите хитови. Нејзините модни комбинации исто така привлекоа внимание и потврдија дека Џеј Ло е една од најдобро облечените дами на сцена.

Пет работи кои не сте ги знаеле за Џенифер Лопез
Пет работи кои не сте ги знаеле за Џенифер Лопез

Комплетниот настап имаше и еден личен момент. Наводно, пред 24 години латино дивата прв пат настапила на истата сцена. Баш оваа информација не поттикна малку да истражиме за нејзниното минато…

Пред улогата на…