сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 22

Петарда повреди 10 годишно дете од Ѓорче Петров

petardi

Последни вести

Во службата за итна помош за новогодишната ноќ помош побарале 137 лица.

Во пунктот за итна помош во Ѓорче Петров било повредено 10-годишно детенце од петарда.

Во ноќните пунктови на итната помош биле извршени вкупно 172 прегледи.

Најчитани вести