сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Петровски: Во Тетово нема ништо, медиумите на СОРОС повторно шират паника

Policija-Kumanovo-1

Последни вести

Во Тетово нема ништо. Повторно се шири наменски паника од страна на медиумите под контрола на СОРОС, напиша Филип Петровски на својот профил на социјалната мрежа Фејсбук.

-Има сега една група на луѓе на Фејс што жалат за населбата во Куманово и за разочарувањата таму, а не спомнуваат ништо за тоа колкав данок во крв Македонците платија за они да можат воопшто да пишуваат, додаде Петровски.

1

Најчитани вести