сабота, 29 октомври 2016  |  Вести денес: 0

„Пежо“ се преврте пред Охрид

soobrakajka

Последни вести

Автомобил „пежо“ утринава се преврте пред влезот на Охрид во близина на црквата „Св. Петка“.

Автомобилот кој е со охридски регистерки таблички излетал од патот и завршил превртен на покрив, но за среќа повредени нема.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести