вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

„Пежо“ удри велосипедист во Кисела Вода

velosipedist

Последни вести

Велосипедист попаднево е удрен од автомобил„пежо“, на булеварот Борис Трајковски кој ги поврзува населбите Кисела Вода и Драчево, објави Канал 5. несреќата се случила околу 13.20 часот, а случајот го потврдија и од полиција.
Повредениот е префрлен на Ургентниот центар.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести