среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 49

Пијан Русин не знае како се вика, но знае дека Путин е претседател! (ВИДЕО)

Тој бил толку пијан што не можел да се сети на ништо...освен на тоа дека Путин е претседател на Русија!

putin-650x396

Последни вести

Овој пијан Русин стана „херој на денот“ откако една локална телевизија прикажа репортажа за несреќа која тој ја предизвикал.

Тој бил толку пијан што не можел да се сети на ништо…освен на тоа дека Путин е претседател на Русија!

Пијаниот возач не знаел како дошло до несреќата, од каде тој дошол зад воланот на автомобил со странски таблички, чиј е всушност автомобилот, колку алкохол испил…Заборавил се, освен она што му е важно – дека претседател на Русија е Владимир Путин.

Најчитани вести