сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Пијан штипјанец навредувал полицаец

mvrsdgsdhhsd

Последни вести

Дваесетгодишниот Ѓ.Т. од Штип во пијана состојба навредувал полицаец додека се движел по улицата Маршал Тито. По инцидентот момчето било приведено во полиција.

По целосно документирање на случајот против истиот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Најчитани вести