понеделник, 28 ноември 2016  |  Вести денес: 61

Пилатес вежба за тенка половина (ВИДЕО)

1-zdrava-i-brza-dieta-za-slabeenje-bez-napor-www-kafepauza-mk_

Поврзани вести

Само една вежба ве дели од потенка половина…

Еве една пилатес вежба што ќе ви помогне да добиете потенка половина:

 

Најчитани вести