понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Пиштол и куршуми украдени од куќа на полицаец во Скопје

krazba

Поврзани вести

Пиштол со две рамки и 30 куршуми украдени од домот на полицаец во Волково.

Покрај пиштолот и куршумите, крадецот земал и неутврдена сума на пари, а полцијата трага по него.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести